Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BGtop
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Настройка на /rank, /top15, /me и т.н.

Go down 
АвторСъобщение
Reflex
Администратор
Администратор
Reflex


Брой мнения : 113
Join date : 04.09.2012
Age : 25
Местожителство : Бургас

Настройка на /rank, /top15, /me и т.н. Empty
ПисанеЗаглавие: Настройка на /rank, /top15, /me и т.н.   Настройка на /rank, /top15, /me и т.н. Icon_minitimeНед Сеп 16, 2012 6:22 am

В тази статия ще ви покажа как можете да си настроите статистиката на сървъра ви (/rank, /top15, /me и т.н.).



При AMX Mod папката, която следва след addons е amx, а следващата е config.
При AMX Mod X е amxmodx, а следващата я е configs.
В статията съм писал пътя като за AMX Mod X.

Влизате в /cstrike/addons/amxmodx/configs/ и отваряте файла plugins.ini
Търсите това:

statsx.amxx ; stats on death or round end (CSX Module required!)
Уверете се, че пред надписа statsx.amxx няма ; (точка и запетая), за да бъде плъгина активен

Влизате в cstrike/addons/amxmodx/configs . Намирате файла amxx.cfg . Него го отваряте с някаква текстообработваща програма. Вътре търсите:


// Rank mode
// 0 - by nick
// 1 - by authid
// 2 - by ip
//
// Default value: 1
csstats_rank 1
или

// Rank mode
// 0 - by nick
// 1 - by authid
// 2 - by ip
//
// Default value: 1
csstats_rank 2
И вместо 1 или 2 пишете 0, за да може да се запазва по никове. Трябва да стане :


// Rank mode
// 0 - by nick
// 1 - by authid
// 2 - by ip
//
// Default value: 1
csstats_rank 0
А за да включите /top15, /rank и другите команди:

За AMX Mod: изтеглете си настроеното stats.ini и го заместете с вашето в /cstrike/addons/amx/config - Stats.ini от AMX 2006.3

За AMX Mod X: изтеглете си настроеното stats.ini и го заместете с вашето в cstrike/addons/amxmodx/configs - Stats.ini от AMX Mod X 1.76d | 1.8.0 | 1.8.1

Забележка: Следните настройки в stats.ini файловете е възможно да работят и за по-стари версии на съответните модове, но просто са тествани само под горепосочените.

Рестартирате сървъра и сте готови. За нулиране на статистиката пишете в конзолата:

csstats_reset 1
след което рестартирате сървъра.


By Me
Върнете се в началото Go down
https://cr4clan.bulgarianforum.net
 
Настройка на /rank, /top15, /me и т.н.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Настройка на [POD]Bot !

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: COUNTER-STRIKE :: Уроци-
Идете на: